Спробуй вже зараз​

Виберіть те що підходить вам​

Альфа

Альфа1 пептиди (15 – 29 кДа)
Альфа2 пептиди (30-39 кДа)

Бета

Бета1 пептиди (40-55 кДа)
Бета2 пептиди (56 -79 кДа)

Гама

Гамма1 пептиди (80-89 кДа)
Гамма2 пептиди (90 -98 кДа)

Властивості продукції Multipeptide botanic cosmetics natural

Сертифікати якості

Використовуємо 6 груп рослинних пептидів які містять 84 види пептидів.

Новини

Про нас

Про нас

Ми – це компанія, якій завдяки спільним зусиллям науковців, технологів, косметологів вдалося досягти значних результатів у розробці косметологічних продуктів Multipeptide botanic cosmetics natural із застосуванням рослинних пептидів. Косметологічна продукція, що створюється нами у співпраці з нашими партнерами, не має аналогів у світі, оскільки їх активні компоненти є натуральними рослинними поліпептидами. 84 види пептидів, як активна субстанція в косметології використовуються вперше.

Для виготовлення нашої косметологічної продукції використовується Український комплекс рослинних мультипептидів МУДРА ВОДА.

Ми віримо, що наші інноваційні природні та безпечні косметологічні засоби на основі рослинних поліпептидів з широким спектром косметологічної активності в найближчому майбутньому зможуть замінити багато хімічних препаратів, що використовуються в даний час.

Наша компанія є першою в Україні, що використовує природні пептиди рослинного походження в косметології в якості інноваційних препаратів, які не мають аналогів у світі.

Про пептиди

Епоха пептидів розпочалася 1900 році коли німецький вчений Герман Еміль Фішер висунув гіпотезу про те, що пептиди складаються з ланцюжка амінокислот. А вже у 1905 році було розроблено загальний метод синтезу пептидів в лабораторних умовах та почали застосовувати пептиди в медицині для лікування і профілактики різних захворювань. З 2000-х років почалася нова пептидна епоха в косметології. Пептиди почали застосовувати у косметологічних цілях.

Пептиди  –  це короткі ланцюжки амінокислот або фрагменти білків, які діють як сигнальні молекули в організмі.

В косметології найбільш популярними у застосуванні виділяють пептиди стимулятори та пептиди міорелаксанти або ботулоподібні. На сьогоднішній день ці пептиди вдало синтезуються в лаболаторних умовах, що сприяє їх масовому використанню у косметичних засобах. Загалом на сьогоднішній день досліджено більше 1500 різних пептидів, які поділені на групи та на види в залежності від їх молекулярної маси, фізіологічних ефектів та інших показників.  

 

Вчені вивчили будову різних з’єднань, їх дій, навчилися синтезувати пептиди в різних комбінаціях, «програмуючи» певний пептид на виконання необхідного завдання. Для прикладу провідна американська  компанія, яка спеціалізується на пептидних продуктах  на даний час використовує близько 70 видів пептидів. У своїх преміальних продуктах ця компанія  одночасно використовує до 12 пептидів.

Але ми надаємо перевагу природнім рослинним пептидам, тому що у нашому розумінні найкращий вчений – це природа.

Вчені з якими ми співпрацюємо знайшли метод виділення пептидів з рослин. Класифікувавши їх  за фізіологічною дією та молекулярною масою розділивши пептиди на 6 груп  та 84 види.

Наша співпраця з науковцями дала змогу  нам створити косметику  у одному  продукті якої одночасно використовується до 84 видів рослинних пептидів які дають сигнал шкірі виробляти колаген, еластин, гіалуронову кислоту, а саме:

Альфа1 пептиди

(15 – 29 кДа)                 

–         високоефективна група поліпептидів, що сприяє синтезу біологічно активних речовин.

–        поліпептиди, що активують синтез колагену, мукополісахаридів шкіри, фібробластів, стимулюють відновлення та регенерацію сполучної тканини та судинної стінки, сприяють збільшенню тонусу, підвищенню еластичності шкіри та зникненню глибоких зморшок.

–        застосування косметичних засобів на основі Альфа1петідів призводить до суттєвого поліпшення стану та зовнішнього вигляду шкіри.

 

Альфа2 пептиди

(30-39 кДа)         

–         група пептидів, які доповнюють ефекти Альфа1пептидів та активують метаболізм на лінії дерма – епідерміс, що сприяють швидкому загоєнню, відновленню шкірного покриву, а також нормалізують мікрокровоток.

–        має виражений протизапальний та протекторний ефект, зміцнює імунітет, зволожує, підтягує та підвищує пружність шкіри. Також активує відновлення сполучної тканини та зміцнення інтими капілярів. Інгібує активність еластази та колагенази, виключаючи збої в процесі утворення колагену та еластину.

–        служить основою косметичних засобів для усунення набряків та темних плям під очима.

 

Бета1 пептиди

(40-55 кДа)          

–         високоефективна група поліпептидів, які сприяють виведенню токсинів.

–        бере участь у багатьох біологічних зв’язках, передачі сигналів і є ключовим компонентом у системі антиоксидантного захисту клітин, скорочує кількість вільних радикалів, захищає геном фібробласта від зовнішніх впливів та генетичних мутацій.

–        зменшує глибину зморшок, підвищує щільність та пружність шкіри, посилює виробництво гіалуронової кислоти, що відповідає за ущільнення та гладкість шкіри.

 

Бета2 пептиди

(56 -79 кДа)                  

–         група поліпептидів, що забезпечують достатній рівень філагріну та необхідне зволоження шкіри.

–        регулює реконструкцію шкіри.

–        скорочує зморшки та зменшує рубці на шкірі за рахунок формування нових клітин, підвищення рівня кератиноцитів та фібробластів, синтезу гіалуронової кислоти та еластину.

Гамма1 пептиди

(80-89 кДа)

–         високоефективна група поліпептидів, яка покращує тонус шкіри за рахунок відновлення колагену.

–        скорочує зморшки за рахунок утворення нових клітин, збільшує еластичність шкіри за рахунок синтезу еластину та колагену.

–        підвищує еластичність шкіри за рахунок синтезу колагену, еластину та інших компонентів позаклітинного матриксу, активно впливає на утворення нових клітин, тим самим скорочує зморшки та має ранозагоювальний та відновлюючий ефект.

 

 

Гамма2 пептиди

(90 -98 кДа)

–         група поліпептидів, яка доповнює ефекти Гамма1пептидів та сприяють розгладжуванню зморшок.

–        добре проникає в шкіру, активує виробництво колагену та мукополісахаридів шкіри, а також збільшує її еластичність. Активує фібробласти, стимулює відновлення та регенерацію сполучної тканини та судинної стінки, сприяє зміцненню шкіри та зникненню глибоких зморшок.

–        стимулює синтез колагену та глікозаміноглікану, за рахунок чого епідерміс зміцнюється, а зморшки розгладжуються

Експериментальні дослідження in vitro та in vivo встановили широкий спектр біологічних ефектів поліпептидів та коротких пептидів, які мають здатність регулювати функціональну активність клітин під час старіння. Це дозволяє використовувати їх як регулятори регенеративних процесів, а саме для відновлення мікроструктури та функцій шкіри, що зазнала вікових змін.

Механізми регуляції процесів відновлення шкіри обумовлені взаємодією екзогенних пептидів з мембранними, мітохондріальними, цитоплазматичними та ядерними рецепторами. Результатом таких взаємодій є відновлення пошкоджених функцій сімейства колагенів, нідогену, інтегринів та ламінінів. Відбувається гармонізація процесів апоптозу старіючих клітин та нормалізація регенерації нормальних тканин, що призводить до поліпшення тонусу шкіри, відновлення колагенової мікроструктури необхідного зволоження синтезу біологічно активних речовин поліпшення метаболізму у шкірі виведення токсинів та елімінації пошкоджених клітин розгладжування зморшок.

Ми застосовуємо лише передові технології.

–           Альфа1 пептиди (15-29 кДа) – 15 пептидів

–           Альфа2 пептиди (30-39 кДа) – 10 пептидів

–           Бета1 пептиди (40-55 кДа) – 16 пептидів

–           Бета2 пептиди (56-79 кДа) – 24 пептидів

–           Гамма1 пептиди (80-89 кДа) – 10 пептидів

–           Гамма2 пептиди (90-98 кДа) – 9 пептидів

Наші щомісячні цілі:

49000 +
Постійних клієнтів
3300000 +
Виконаних замовлень

На відміну від інших виробників косметологічної продукції, які застосовують від одного до декількох пептидів, у складі косметики Multipeptide botanic cosmetics natural містяться 6 груп пептидів, кожна з яких містить різну кількість видів пептидів від 15 до 98 кДа, які виділені з екологічно чистого рослинного матеріалу.

Властивості продукції Multipeptide botanic cosmetics naturalS, що виготовлена із застосуванням комплексу рослинних мультипептидів :

Новини

Ви дійшли до кінця!

Тут немає допису!

Контакти

Кошик